W trosce o Państwa wygodę w sklepach partnerskich Quadrus mogą Państwo złożyć zapotrzebowanie na wybrane usługi montażowe.

Usługi montażowe świadczą niezależne firmy usługowe dzięki czemu ceny mogą być znacznie niższe. 


Zlecanie usług montażowych


Usługi świadczone są wyłącznie przez niezależnych wykonawców działających na lokalnym rynku, którzy specjalizują się w wykonywaniu danego zakresu usług montażowych.


Korzyści dla Klienta:

  • większa elastyczność terminów realizacji zleceń dzięki większej ilości wykonawców

  • eliminowanie niedomówień i nieporozumień dzięki ustalaniu szczegółów bezpośrednio z wykonawcą

  • większe bezpieczeństwo – płacisz dopiero po wykonaniu usługi
  • możliwość obniżenia kosztów transportu dzięki zamówieniu usługi montażowej u wykonawcy wraz dowozem towaru (u wybranych wykonawców)


Jak zamówić usługę montażu ?

  1. Zgłoś zapotrzebowanie na usługę u swojego sprzedawcy. Podaj przedmiot zlecenia, adres e-mail do korespondencji i/lub numer telefonu oraz termin w jakim chciałyś zrealizować zlecenie. Zapotrzebowanie wyślemy do lokalnych wykonawców z prośbą o kontakt z Klientem w celu ustalenia szczegółów zakresu zlecenia oraz ceny. Zgłoszenie wyślemy wyłącznie do wykonawców, którzy specjalizują się w zakresie, którego dotyczy zlecenie.
  2. Oczekuj na informację zwrotną bezpośrednio od wykonawców. Dodatkowo jeżeli podałeś/aś adres e-mail wyślemy do Ciebie listę wykonawców którzy wg naszych informacji mogą wykonać w podanym zakresie czasowym twoje zlecenie.
  3. Zamów usługę u wykonawcy zamówienia usługi możesz dokonać mailowo lub telefonicznie (szczegółowe informacje otrzymasz bezpośrednio od wykonawcy). Zasady rezerwacji terminu są różne w zależności od wykonawcy.


Cennik usług montażu mebli


Poniżej prezentujemy ceny maksymalne usług montażowych przez firmy usługowe świadczących usługi dla klientów sklepów partnerskich Grupy Quadrus. 

Z zastrzeżeniem ich aktualności, na dzień publikacji.


Ceny maksymalne ustalane są procentowo od wartości montowanych mebli, producenta oraz grupy produktów / kolekcji. Do kwoty wynagrodzenia za usługę doliczny jest podatek VAT wgedług obowiązujących stawek.


Cennik wybranych grup produktów.


7%-15% - W zależności od grupy cenowej w jakiej znajduje się wybrane pozycje. Dotyczy oferty Black Red White, Szynaka, Forte, Dąb Gdynia, Meblar, Helvetia Wieruszów, Dig-Net, Wajnert

Montaż gratis - Informacje o grupach mebli, które są objęte gratisowym montażem podstawowym (bez ustawienia i poziomowania) dostępne są u sprzedawców. Klient zobowiązany jest jedynie do zapłaty za dojazd montażysty.


Pozostałe meble - stawka ustalana indywidualnie. Dojazd do miejsca montażu

  • do 3 strefy od miejsca zakupu - 35 PLN
  • poza 3 stefą - 35 PLN + 1,70 PLN za każdy kilometr liczony w jedną stronę od granicy trzeciej strefy 
Szczegółowych informacji udzielają firmy montażowe.


W celu ustalenia kosztów oraz terminu montażu należy po zakupie skontaktować się z podmiotem świadczącym usługi montażu.