Jak zmierzyć wnętrze ?


Wykonanie prawidłowych pomiarów wnętrza jest punktem wyjścia do planowania zabudowy wnętrza. Prostą instrukcję wymiarowania wnętrza znajdziesz tutaj.Jaki jest czas realizacji zamówień ?


Czas realizacji zamówienia uzależniony jest od tego czy dany produkt dostępny jest na stanie magazynowym, jeżeli tak to w jakim magazynie (lokalnym, zewnętrzym, centralnym). Dla produktów produkowanych lub kompletowanych na zamówienie klienta zależny jest od terminów realizacji zleceń produkcyjnych, które określane są przez poszczególne zakłady produkcyjne.


Na podstawie informacji posiadanych z zakładów produkcyjnych pracownicy sklepów są w stanie oszacować przybliżony czas realizacji zamówienia.


Na czas realizacji zamówienia składa się czas wyprodukowania zamówionych przez Ciebie mebli, transport na magazyn centralny lub lokalny oraz czas dostawy do Ciebie. Dokładamy wszelkich starań, żeby dostarczyć zamówione meble w jak najkrótszym czasie. Ponad 90% zamówień w naszych sklepach realizowana jest przed przewidywanym terminem.


Terminy deklarowane przez poszczegóne zakady produkcyjne:

 • Black Red White  1-4 tyg
 • BRW Sofa 6-11 tyg
 • Baggi 4-8 tyg
 • DigNet 1-5 tyg
 • Forte 1-4 tyg
 • Gala Colezzione 6-14 tyg
 • Halmar 1-2 tyg
 • Hwlvetia Wieruszów 4-8 tyg
 • M&K Foam Koło 2-3 tyg
 • SweetSit  6-12 tyg
 • Szynaka Meble 1-5 tyg
 • Nowy Styl 1-6 tyg


W jaki sposób można opłacić zamówienie ?


W Quadrus udostępniamy wiele metod płatności (gotówką, za pośrednictwem kart płatniczych i kredytowych oraz za pośrednictwem płatności ratalnych).


Czy przy zamówieniu muszę wpłacić zaliczkę ?


Po dokonaniu zamówienia należy wpłacić zadatek w wysokości 10% (dla zamówień niestandardowych zaliczka wynosi 30%, a w przypadku zamówienia rozkroju i okleinowania formatek meblowych obowiązuje przedpłata 100%). W przypadku niewpłacenia przez Klienta zadatku w całości w terminie 3 dni od sporządzenia zamówienia, ulega ono rozwiązaniu.


Czy salony Quadrsu realizują usługę montażu mebli ?


W trosce o Państwa czas, komfort oraz atrakcyjne ceny usług Salony Quadrus współpracują z podmiotami oferującymi montaż mebli. W celu ustalenia kosztów oraz terminu ewentualnego montażu proponujemy złożyć zapotrzebowanie na usługę u sprzedawcy. Niezwłocznie przekażemy zapotrzebowanie do lokalnych wykonawców z prośbą o kontakt w celu wzajemnego ustalenia kosztu, terminów oraz zakresu usługi.


Dlaczego oferta w salonach jest szersza od oferty w internetowym katalogu produktów Quadrus ?


Internetowy katalog produktów Quadrus jest nową usługą umożliwiającą przeglądanie oferty Quadrus. Obecna wersja Beta zawiera ofrtę wybranych dostawców i jest stale powiększana. 


Czy ceny prezentowane w internetowym katalogu produktów uwzględniają aktualne promocje ?


Ceny prezentowane w portalu nie uwzględniają aktualnych promocji oraz form premiowych udzielanych dla klientów.  Do każdej listy zakupów określonej przez klienta lub wspólnie ze sprzedawcą stosowana jest przysługująca klientowi forma premiowa. W celu zwiększenia elastyczności Quadrsu wprowadza  możliwość zastosowania oczekiwanej przez klienta formy premiowej w stosunku do aktualnie promowanej.